SerenityV Fivem Roleplay Sunucusu Eleştirisi

Şeklinde sorular ile başlayan mülakatta soru, cevap şeklinde ilerleyecekken tek odada 2 kişiyi birinin kulaklığını ve mikrofonunu kapatarak diğerine kayıt almaya başladılar. Ekran açtırdılar ve girdiğimiz başka fivem sunucuların listelerine baktılar. İsmini vermek istemediğimiz başka bir sunucuya giriş yaptığımızı gördüklerinde, eşimin kulaklık ve mikrofonunu kapatıp benim kulaklık ve mikrofonumu açarak, founder ile olan mesajlarımı merak ettiklerini ve görmek istediklerini söylediler.

SerenityV Fivem Roleplay Sunucusu Eleştirisi

Selamlar dostlar, bundan sonra girdiğimiz sunucuları tarafsız bir şekilde, nasıl bir sunucu? oyuncuları nasıl? yönetimi nasıl? scriptleri nasıl? gibi eleştirmeler ile bloglar paylaşacağız.

Sunucu logosunu yaptırdılar mı yoksa yaptılar mı bilmiyorum fakat yukarıda görselini paylaştığım logonun gerçek tasarlanmış hali aşağıdaki şekildedir hatta google'da " anka logo " yazarak yaptıkları veya yaptırdıkları logonun bire bir aynısını bulabilirsiniz.

Sunucunun discord linkini fivem sunucu listesinde aratarak bulduk.

Akşam saatlerinde discord sunucularına giriş yaptık zaten bir 5 dakika civarı mülakat beklemede bekledik.
2 Adet yetkili bizler ile ilgilenmeye geldi ve Mülakat için ufaktan konuşmaya başladık...

Başlangıçta gelen sorular;

  • Adınız Nedir?
  • Yaşınız Kaç?
  • Fivem Saatiniz Kaç?
  • Rol yapmayı biliyormusunuz?
  • Ekran açabilir misiniz?

Şeklinde sorular ile başlayan mülakatta soru, cevap şeklinde ilerleyecekken tek odada 2 kişiyi birinin kulaklığını ve mikrofonunu kapatarak diğerine kayıt almaya başladılar.
Ekran açtırdılar ve girdiğimiz başka fivem sunucuların listelerine baktılar.
İsmini vermek istemediğimiz başka bir sunucuya giriş yaptığımızı gördüklerinde, eşimin kulaklık ve mikrofonunu kapatıp benim kulaklık ve mikrofonumu açarak, founder ile olan mesajlarımı merak ettiklerini ve görmek istediklerini söylediler.
Bu benim özelim... Hile kontrolü için, istediğiniz dosyaya girmemizi isteyebilirsiniz, istediğiniz sunucudan çıkmamızı rica edebiliriziniz fakat ben sizin sunucunuza girmek için neden özelimi göstermeliyim?

" Hayır bakamazsınız, bu benim özelim " dediğim zaman da bana şöyle cevaplar verdiler;

Belki troll yapmaya geldiniz, Nereden bilelim? Açar mısın şu mesaj kutusunu? Mesajları okumak istiyorum vb. vb...

Tamam dedim açayım, kişi ile aramızdaki ticaret yaptığımız mesajları gösterdikten sonra'da bana " he tamam " diyip ardından " ekranı kapatma! " dedikten sonra 
benim tekrardan mikrofon ve kulaklığımı kapattılar ve kimsenin mikrofon ve kulaklığı o an açmadılar.
Bizde yaptıkları işten, yetkililerin saçmalığından daraldığımuz için mülakat bile yapmayı reddederek quit attık.

Benim gözümde, kayıt bile olmaya değmeyecek bir sunucu. Yönetim tarafında samimiyetsiz, soluk ve anlayışsız insanlar var.
Oyuncu nedir? Ne için bir sunucuyu seçmelidir? Hiç bir bilgileri yok... Bir sunucu açıp, kendi dünyasını 250-300 TL ile yaratıp istediğine istediği gibi davranabileceğini sanan insanların sunucusu.
Haklarını yemeyelim; Script ve Oyuncu kalitesini bilmiyoruz çünkü sunucu içerisine giriş yapmadık.
Fakat siz daha oyuncuyu girmeden soğutuyorsanız eğer içeriye alabildiğiniz oyuncularında az çok yaş kiltesi küçük ve toxic olduğunu tahmin edebiliyorum.

Yazıya verdiğin tepki nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
1
angry
0
sad
0
wow
0