Karannes Minecraft Web Sitesini Değiştirdi

Karannes Minecraft Sunucusunun Web sitesini alt bir domaine taşımış, ana sayfa portalımızı değiştirmiş bulunmaktayız.

Karannes Minecraft Web Sitesini Değiştirdi
Karannes Minecraft Web Sitesini Değiştirdi

Karannes Web Sitesini Değiştirdi.

Karannes.com'da bulunan Minecraft Web Sitemiz, başka oyun modlarına da yöneleceğimiz için şu anda mc.karannes.com alt alan adına taşınmış bulunmaktadır. Artık web sitemiz üzerinde başka oyun modlarına yönlenen linkler görebilir, KaranneS'in yönetimini seven arkadaşlar diğer oyun modlarına kurduğumuz sunucularımızda oynayabilirler.

KaranneS Neden Kapalı?

Karannes Minecraft Sunucumuz, Altyapı problemleri ve gerek üst yönetim ekibinin kişisel problemleri yüzünden şu anda kapalı kalmaktadır. Kapalı kaldığı sürece altyapı ve bakım işlemleri devam ediyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Sizlere eşsiz eğlence sunmak için ddos korumasını ve bot korumasını güncelleyip güçlendiriyoruz. Karannes'i diğer sunucular gibi özel clientler ile kapalı kutu değil, herkese açık sapasağlam bir kale olarak dizayn ederek inşa ediyoruz.

KanPVP 'ye Ne Oldu?

KanPvP Sunucusunu devir aldığımız dönemde datalarınız bizlerin eline geçmediğinden sıkıntı yaşamıştık. Artık datalarınız da bizim tarafımızda olduğu için sıkıntı yaşamıyoruz fakat sezon 2'nin başlagıncında sistemsel güvenlik sorunları nedeni ile komple tüm sunucularımızı bakıma almıştık. Çok yakın sürede Sezon 2 kaldığı yerden devam edecektir.


Tıkla ve Ziyaret Et

Yazıya verdiğin tepki nedir?

like
3
dislike
0
love
4
funny
4
angry
1
sad
0
wow
0