RageRoleplay Fivem RolePlay Sunucu Eleştirisi

Discord sunucularına kayıt olmak için girdiğimizde bize sordukları ilk soru "Sunucuda hangi rolü yapacaksınız?" oldu. Açıkçası güzel bir izlenim değildi. İkinci sordukları soru ise "Hangi sunucudan geldiniz?" oldu. 4 kişiydik, hepimizi farklı mülakat odalarına çekip sorular sordular. Soruları açıkçası beğendim. Saygısız insanlarda değillerdi.  Benim mülakatımı yapan arkadaşla mülakat sırasında eğlendik. Daha önce girdiğimiz sunucular gibi sıkıcı geçmedi mülakat. Mülakattayken bize "Sunucuda gruplaşmalar var. Sosyal RP döndürecekseniz eğer, sosyal RP'yi yakalamanız gerekiyor" dediler. Bunu bilerek girdik sunucuya.

RageRoleplay Fivem RolePlay Sunucu Eleştirisi

Discord sunucularına kayıt olmak için girdiğimizde bize sordukları ilk soru "Sunucuda hangi rolü yapacaksınız?" oldu. Açıkçası güzel bir izlenim değildi.
İkinci sordukları soru ise "Hangi sunucudan geldiniz?" oldu. 4 kişiydik, hepimizi farklı mülakat odalarına çekip sorular sordular. Soruları açıkçası beğendim.

Saygısız insanlarda değillerdi.  Benim mülakatımı yapan arkadaşla mülakat sırasında eğlendik. Daha önce girdiğimiz sunucular gibi sıkıcı geçmedi mülakat. Mülakattayken bize "Sunucuda gruplaşmalar var. Sosyal RP döndürecekseniz eğer, sosyal RP'yi yakalamanız gerekiyor" dediler. Bunu bilerek girdik sunucuya.


Kadın erkek ayrımı yapılmıyor, yani kadınlara özel perm verilmiyor bu çok hoşuma gitti. Girdiğim sunucularda Angels vs. tarzı permler almaktan hoşlanmıyorum çünkü.  
Sunucuda ADK serbest, fakat karşılaştığımız hiç kimse gelip anamıza babamıza sövmedi(iki kişi hariç.)

Motelin önünde kalabalık bir grup vardı, bağıra bağıra AK47 muhabbetleri döndürüp birbirlerine küfür ediyolardı. Küfür benim için okay zaten bana etmiyolar pek umursamadım, fakat döndürdükleri silah muhabbetleri biraz saçma geldi bana.


PD ekibinden ilk gün sadece 2 kişi ile konuşma fırsatımız oldu. Konuştuğumuz ilk kişi ile pikniğe falan gittik. Oldukça eğlenceliydi. Mesaide iken telefon almamız için bize yardım etti. O polis ile de, ekibimizde ki bir abimize sunucudaki baişka oyuncular mantarlı kek verip kafasını güzel yaptıkları için tanıştık. Artı olarak bize ödünç olarak verdikleri arabanın torpidosunda susturucu ve 6 adet mermi çıkmıştı.

PD ekibinde ki bu arkadaşla gezerken, bize araba ve mantarlı kek veren insanların arabasını gördük. O arabayı gördükten sonra bize "Bu arabayı gördüğünüz yerde kaçın, bunlar polise bile sıkıyor." dedi. Buda bize biraz sunucuyu mafyavari insanlar yönetiyor gibi geldi. Çünkü bana göre, bir PD ekibi kimseden korkmamalı. İnsanlarla oldukça sosyalleşmeye çalıştık, fakat kimse doğru düzgün rol çevirip sosyalleşmedi.

Scriptleri orta düzeydi. Sadece 1 adet iş yaptık, oda madencilikti zaten. Ama sorunsuz çalışıyordu. Denediğimiz her script sorunsuzdu. Kıyafet paketleri her sunucuda karşılaşabileceğiniz tarzda bir kıyafet paketiydi.

1 tane etkinliklerine katıldık. Etkinliği mağarada yaptılar. Açıkçası eğlenceliydi, hazineyi bulana 10M ödül demişlerdi, tabi öyle bir para yokmuş (Sunucuda management olan biri "Arkadaşlar 10M ödül şakaydı" dedi.) 100-150 kişi mağarada koştu. Bu kadar fazla insanı mağara kaldırmayıp sunucu 2 defa çöktü. İkinci çöküşte eşyalarım gitti, çünkü mağaranın içinde hazinesini korumaya çalışan kafasız jack tarafından baltayla öldürülmüştüm :(.
Eşyalarımı telafi etmek için bir miktar para gönderdiler. Benim için yetmişti bu yaptıkları yardım.

Sadede gelirsek, sunucu yönetim ekibi ve scriptleri bakımından güzel, fakat sosyal rp döndürecek insanlar için içeride pek ortam yok.

Yazıya verdiğin tepki nedir?

like
3
dislike
0
love
0
funny
2
angry
0
sad
1
wow
1