Fivem Grafik Tasarım

Karannes olarak fivem grafik tasarım sektörüne girdik ve grafik tasarım işlerinizi güvenle üstlenmek için elimizden geleni yapacağınızdan emin olun. Karannes kalitesi ile sunucularınızın logolarını, tasarımlarını, tanıtım şablonlarını, forum tanıtım tasarımlarını bizlere güvenle yaptırabilirsiniz.

Fivem Grafik Tasarım

Fivem Grafik Tasarım üstüne yaptığımız grafik tasarım çalışmalarını kişiye özel, özenle yapıyor ve müşterimizin isteğine göre ilerliyoruz.
İsterseniz karanlık tasarımlar isterseniz aydınlık tasarımlar yaptırabilirsiniz.
Grafik tasarım konusunda 2010 yılından beri oyun sektörüne hizmet veriyor ve vermeye devam ediyoruz. Minecraft tasarım piyasasına giriş yaptıktan sonra şimdi de Fivem üzerinde grafik tasarımlar yapıyor ve grafik tasarım yaptırmak isteyen müşterilerimize ulaşmaya çalışıyoruz.

Tasarım Süreci Nasıl İşliyor?

Tasarım süreci başlamadan önce sizlerle istediklerinizi sorup, isteklerinize göre fiyat konusunda anlaşıp, ona göre tasarım işlemlerine başlıyoruz.
Elimizdeki işlere ve istediğiniz tasarıma göre süre ve fiyat değişiklik gösterebiliyor. Minimum 20TL'den başlayan Logo, Afiş, Tanıtım Tasarımı, Özel Tema Tasarımı ve bilimum tasarım işlerinizi yapıyoruz.

Ödemeyi Nasıl Yapacağız?

Ödemeyi işe başlamadan önce alıyoruz. Ödeme olarak eft/havale, papara, ininal veya kripto paraları kullanabilirsiniz.

Yaptığınız Çalışma Örnekleri Nelerdir?

Bizi tercih eden ve demo olarak sürekli yaptığımız çalışmalarımızı Karannes Portfolyo sitesinden bulabilir, bizleri yaptığımız işler ile değerlendirebilirsiniz. Müşterilerimizin yorumlarını ve süreçte nasıl ilerlediğimizi müşterilerimizin ağzından dinleyebilirsiniz.

Portfolyo üzerinden yaptığımız çalışmaların ortalama fiyatlarını görebilir, özel fiyat teklifi alabilir veya bizler ile discord üzerinden iletişime geçmek için Karannes Community Discord Sunucusu'na katılarak bizler ile bire bir iletişime geçebilirsiniz.
Özel olarak çekiliş yaptığımız veyahut bazı günlerde bedava tasarımlar yaparak sizlere ücretsiz hizmetler de veriyoruz. 

Karannes Community Discord Sunucumuza Katılmak İçin Tıklayın
Karannes Community'nin Çalıştığı Kişileri ve Sunucuları, Yaptığı Tasarımları Görebileceğiniz Portfolyomuzu Görüntülemek İçin Tıklayın

Yazıya verdiğin tepki nedir?

like
3
dislike
1
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0